Nacházíte se:

Interpretace místního přírodního a kulturního dědictví

Číslo projektu: CZ.1.07/3.2.04/02.0075

Doba trvání projektu: 1.4.2011 – 31. 1.2012

Výše přidělené podpory: 547 945 Kč

Příjemce podpory: Partnerství, o.p.s.

Projekt „Interpretace místního a přírodního dědictví - příležitost pro rozvoj kompetencí pro udržitelný cestovní ruch“  byl podpořen z prostředků Operačního programu vzdělávání pro konkurenceschopnost, Poskytovatelem je Jihomoravský kraj.

Cílem projektu je vytvořit modulární vzdělávací program zaměřený na interpretaci místního a přírodního dědictví. Kompetence, na které se projekt zaměří, jsou využitelné zejména v podpoře udržitelného cestovního ruchu na místní úrovni.

V rámci projektu bude shromážděno a zpracováno aktuální know-how s využitím zahraničních zkušeností i impulzů, které rozvoji metody dává její používání v ČR. Zpracován bude metodický podklad/lektorský manuál a 5 volně kombinovatelných vzdělávacích modulů, které budou pilotně ověřeny.

Kontakt:
Tomáš Růžička (lektor), 515 903 133,
Jitka Norková (koordinátorka), 515 903 126,

Školení: Interpretace místního a přírodního dědictví

Partnerství, o.p.s., založená Nadací Partnerství, vás srdečně zve na školení zaměřené na zdokonalení vašich dovedností z oblasti prezentování turistických zajímavostí návštěvníkům. Vyzkoušíte si dovednosti při přípravě naučných stezek a informačních panelů a dozvíte se záludnosti při používání různých prostředků vaší interpretace (živého průvodce, tištěných materiálů, naučných stezek, atd.). V programu je prostor i pro výměnu vašich zkušeností s ostatními účastníky.

 

 

 

 

 

 

 

zavřít
zavřít