O Partnerství, o.p.s.

Poskytujeme služby pro obce, mikroregiony, kraje správy CHKO, školy a firmy. Máme profesionální tým expertů a dvacet let zkušeností.

Chcete turistický ruch, dopravu či rozvoj obce proměňovat inovativně a v dlouhodobém horizontu? Potřebujete dát neotřelým nápadům podobu projektu, který má šanci na financování nebo s vedením vašeho projektu pomoci? Využijte služeb Partnerství, o.p.s. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícnosti. Více o Partnerství, o.p.s.

Zakladatelem společnosti je Nadace Partnerství

Kontakty

Dita Tesařová

projektová manžerka
e-mail:
telefon: (+420) 515 903 132
mobil: (+420) 605 350 265

S neziskovými organizacemi je spojená už od počátků své profesní dráhy. Ke koordinaci spolupráce s neziskovým sektorem v kraji Vysočina se záhy přidalo zavádění metod kvality ve veřejné správě (CAF, MA21) a především projektové řízení ve všech jeho podobách. Je autorkou a spoluautorkou řady úspěšných projektů různého rozsahu a zaměření, projekty řídí a za svou specializaci považuje řešení krizových situací v projektech. Zkušenosti získané při komerčním zpracování projektů i u významného poskytovatele dotací jsou výhodou k nezaplacení. Nemá ráda povrchní, laický přístup  a vyhýbání se odpovědnosti, proto věřte, že budete v dobrých rukou.   

 

Prohlédněte si naši nabídku

Prohlédněte si naši on-line přehlednou nabídku. Můžete ji také z prohlížeče stáhnout ve formátu pdf.

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

zavřít
zavřít