O Partnerství, o.p.s.

Poskytujeme služby pro obce, mikroregiony, kraje správy CHKO, školy a firmy. Máme profesionální tým expertů a dvacet let zkušeností.

Chcete turistický ruch, dopravu či rozvoj obce proměňovat inovativně a v dlouhodobém horizontu? Potřebujete dát neotřelým nápadům podobu projektu, který má šanci na financování nebo s vedením vašeho projektu pomoci? Využijte služeb Partnerství, o.p.s. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícnosti. Více o Partnerství, o.p.s.

Zakladatelem společnosti je Nadace Partnerství

Kontakty

Luboš Kala

ředitel Partnerství, o.p.s., koordinátor monitoringu pěších a cyklistů, pronájem a prodej sčítačů
e-mail:
telefon: (+420) 515 903 119
mobil: (+420) 777 184 172
www: http://www.scitace.cz

Absolvoval studium finančního podnikání na MU v Brně a podnikové ekonomie na VUT v Brně. Při studiu absolvoval praxi v oblasti firemního účetnictví a zpracovávání a řízení projektů pro čerpání fondů EU. Po ukončení studií se věnoval organizování obchodních misí holandských firem v ČR. Následně nastoupil doNadace Partnerství, v níž se věnoval oblasti rozvoje infrastruktury pro šetrnou dopravu a turistiku prostřednictvím konverze nevyužívaných železnic na cyklostezky. Současně prováděl pro nadaci správu investičního portfolia, takže získal bohaté zkušenosti s investováním na finančních trzích. V současné době se v Nadaci Partnerství zabývá rozvojem produktů cestovního ruchu pro obce a regiony a s tím souvisejícím monitoringem návštěvnosti turistických regionů a stezek.

 

Prohlédněte si naši nabídku

Prohlédněte si naši on-line přehlednou nabídku. Můžete ji také z prohlížeče stáhnout ve formátu pdf.

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

zavřít
zavřít