O Partnerství, o.p.s.

Poskytujeme služby pro obce, mikroregiony, kraje správy CHKO, školy a firmy. Máme profesionální tým expertů a dvacet let zkušeností.

Chcete turistický ruch, dopravu či rozvoj obce proměňovat inovativně a v dlouhodobém horizontu? Potřebujete dát neotřelým nápadům podobu projektu, který má šanci na financování nebo s vedením vašeho projektu pomoci? Využijte služeb Partnerství, o.p.s. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícnosti. Více o Partnerství, o.p.s.

Zakladatelem společnosti je Nadace Partnerství

Kontakty

Martin Nawrath

ředitel
e-mail:
telefon: (+ 420) 515 903 134
mobil: (+420) 776 133 361

Je v současnosti ředitelem Partnerství o.p.s.  Zaměřuje se zejména na rozvíjení, uplatňování a šíření participačních přístupů při plánování místního rozvoje. Jinými slovy facilituje jednotlivá setkání s veřejností týkající se zejména úprav a tvorby veřejných prostranství, organizuje školení a sám také školí. Inspiraci a nové zkušenost do Čech přiváží z odborných stáží  v organizacích jako Brownfields v USA, Groundworks v Anglii či Scienceshop v Nizozemí. Je editorem metodik a manuálů, které se týkají zapojování veřejnosti do rozhodovacích procesů.

 

Prohlédněte si naši nabídku

Prohlédněte si naši on-line přehlednou nabídku. Můžete ji také z prohlížeče stáhnout ve formátu pdf.

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

zavřít
zavřít