O Partnerství, o.p.s.

Poskytujeme služby pro obce, mikroregiony, kraje správy CHKO, školy a firmy. Máme profesionální tým expertů a dvacet let zkušeností.

Chcete turistický ruch, dopravu či rozvoj obce proměňovat inovativně a v dlouhodobém horizontu? Potřebujete dát neotřelým nápadům podobu projektu, který má šanci na financování nebo s vedením vašeho projektu pomoci? Využijte služeb Partnerství, o.p.s. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícnosti. Více o Partnerství, o.p.s.

Zakladatelem společnosti je Nadace Partnerství

Kontakty

Michal Veselý

ředitel rozvoje
e-mail:
telefon: (+420) 515 903 136
skype: michal.vesely

Vystudoval ekonomii a environmentální studia na Masarykově univerzitě v Brně, kde nyní externě vyučuje management a financování neziskových organizací a vede diplomové práce. První praktické zkušenosti sbíral na cestách po Španělsku, Novém Zélandu a USA. V roce 1999 zakotvil v Nadaci Partnerství. Pracoval jako projektový manažer grantových schémat nadace, projektů zaměřených na péči o zeleň, ekologickou výchovu a územní rozvoj realizovaných v rámci ČR i mezinárodních. Vedl týmy připravující nové projekty financované jak firemními dárci, tak z fondů EU, působí v grantových a hodnotících komisích. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti neziskového sektoru, marketingu, CSR, event managementu a komunikace. V posledních letech působí jako ředitel rozvoje a zaměřuje se zejména na marketing a rozvoj produktů nadace. Svou dovolenou věnuje expedicím a realizaci zahraničních projektů např. v Jižní Americe a na Madagasakru.

 

Prohlédněte si naši nabídku

Prohlédněte si naši on-line přehlednou nabídku. Můžete ji také z prohlížeče stáhnout ve formátu pdf.

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

zavřít
zavřít