O Partnerství, o.p.s.

Poskytujeme služby pro obce, mikroregiony, kraje správy CHKO, školy a firmy. Máme profesionální tým expertů a dvacet let zkušeností.

Chcete turistický ruch, dopravu či rozvoj obce proměňovat inovativně a v dlouhodobém horizontu? Potřebujete dát neotřelým nápadům podobu projektu, který má šanci na financování nebo s vedením vašeho projektu pomoci? Využijte služeb Partnerství, o.p.s. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícnosti. Více o Partnerství, o.p.s.

Zakladatelem společnosti je Nadace Partnerství

Kontakty

Petr Kazda

ředitel Partnerství, o.p.s., koordinátor certifikace Cyklisté vítáni
e-mail:
telefon: (+420) 515 903 118
mobil: (+420) 736 676 588
skype: petr.lusk
fax: +420 515 903 110
www: http://www.cyklistevitani.cz

Během studií managementu a marketingu na Masarykově univerzitě v Brně se věnoval ochraně přírody a ekologické výchově. Spojení záliby a odborných znalostí našel ve spolupráci s Nadací Partnerství na stezkách Greenways. Má rozsáhlé zkušenosti z oblasti marketingu turistických služeb. Má na starosti certifikaci Cyklisté vítáni, která v současnosti sdružuje tisícovku podnikatelů v cestovním ruchu. Přispívá k propagaci stezek Greenway Labská stezka, Greenway Praha-Vídeň nebo Moravské vinařské stezky. Podílí se na marketingu Festivalu otevřených sklepů. Na stezkách pořádá akce pro veřejnost i pracovní semináře. Spoluvytváří tištěné i elektronické propagační materiály a zajišťuje prezentaci stezek Greenways na veletrzích cestovního ruchu a sportovních aktivit.

 

Prohlédněte si naši nabídku

Prohlédněte si naši on-line přehlednou nabídku. Můžete ji také z prohlížeče stáhnout ve formátu pdf.

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

zavřít
zavřít