O Partnerství, o.p.s.

Poskytujeme služby pro obce, mikroregiony, kraje správy CHKO, školy a firmy. Máme profesionální tým expertů a dvacet let zkušeností.

Chcete turistický ruch, dopravu či rozvoj obce proměňovat inovativně a v dlouhodobém horizontu? Potřebujete dát neotřelým nápadům podobu projektu, který má šanci na financování nebo s vedením vašeho projektu pomoci? Využijte služeb Partnerství, o.p.s. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícnosti. Více o Partnerství, o.p.s.

Zakladatelem společnosti je Nadace Partnerství

Kontakty

Petr Šmíd

projektový manažer
e-mail:
telefon: (+420) 274 816 727
mobil: (+420) 732 930 646
skype: lumir.lipa
www: http://www.nadacepartnerstvi.cz/doprava

Po absolvování studia na Vysoké škole dopravy a spojů krátce pracoval u Českých drah a v Dopravním podniku hlavního města Prahy. Poté působil několik let v cestovním ruchu a od roku 2002 je projektovým manažerem Dopravního programuNadace Partnerství. Stál u zrodu soutěže Cesty městy (zklidňování dopravy) a grantového programu Na zelenou (bezpečné cesty do školy). Je autorem příručky Plány mobility a jejich přínos pro podniky a instituce. Je ženatý a má tři děti. K jeho zálibám patří vše co souvisí s železnicí, cestování na kole, historická literatura a balkánská hudba.

 

Prohlédněte si naši nabídku

Prohlédněte si naši on-line přehlednou nabídku. Můžete ji také z prohlížeče stáhnout ve formátu pdf.

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

zavřít
zavřít