O Partnerství, o.p.s.

Poskytujeme služby pro obce, mikroregiony, kraje správy CHKO, školy a firmy. Máme profesionální tým expertů a dvacet let zkušeností.

Chcete turistický ruch, dopravu či rozvoj obce proměňovat inovativně a v dlouhodobém horizontu? Potřebujete dát neotřelým nápadům podobu projektu, který má šanci na financování nebo s vedením vašeho projektu pomoci? Využijte služeb Partnerství, o.p.s. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícnosti. Více o Partnerství, o.p.s.

Zakladatelem společnosti je Nadace Partnerství

Kontakty

Tomáš Růžička

projektový manažer
e-mail:
telefon: (+420) 515 903 133
mobil: (+420) 607 720 135
fax: +420 515 903 110

Po absolvování studia ochrany životního prostředí na Přírodovědecké fakultě UK Praha studoval management neziskových organizací a ochranářskou biologii na University of Michigan v USA. První praktické zkušenosti získával jako manažer environmentálního programu Amerických mírových sborů v tehdejším Československu. Od svého studijního pobytu na University of Vermont se věnuje tématu interpretace a je spoluzakladatelem Sdružení pro interpretaci místního dědictví v ČR. Organizoval řadu školení interpretace místního dědictví pro správy chráněných krajinných oblastí a národních parků, Agenturu ochrany přírody a krajiny ČR, Český svaz ochránců přírody a zástupce obcí a místních akčních skupin (MAS). Má rozsáhlé zkušenosti s vedením a facilitací seminářů a školení. Byl i hlavním organizátorem konference o udržitelném rozvoji v roce 1995 nebo konferenci pořádané v rámci českého předsednictví EU v roce 2009 na téma financování neziskových organizací. V současné době působí jako výkonný ředitel Nadace Partnerství.

Prohlédněte si naši nabídku

Prohlédněte si naši on-line přehlednou nabídku. Můžete ji také z prohlížeče stáhnout ve formátu pdf.

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

zavřít
zavřít