O Partnerství, o.p.s.

Poskytujeme služby pro obce, mikroregiony, kraje správy CHKO, školy a firmy. Máme profesionální tým expertů a dvacet let zkušeností.

Chcete turistický ruch, dopravu či rozvoj obce proměňovat inovativně a v dlouhodobém horizontu? Potřebujete dát neotřelým nápadům podobu projektu, který má šanci na financování nebo s vedením vašeho projektu pomoci? Využijte služeb Partnerství, o.p.s. Zakládáme si na profesionalitě a vstřícnosti. Více o Partnerství, o.p.s.

Zakladatelem společnosti je Nadace Partnerství

Kontakty

Národní koordinátorka programu

Zuzana Eliška Veselá

národní koordinátorka programu
e-mail:
telefon: (+420) 515 903 139
mobil: (+420) 775 856 985
skype: patronka.lisa
www: http://www.skolaprozivot.cz

Vystudovala obor sociální a volnočasové pedagogiky a speciální pedagogiky – etopedie a psychopedie na MU v Brně. Má mnohaleté zkušenosti s přípravou a vedením skupinových i individuálních aktivit pro mládež a organizací pobytových zážitkových akcí. Od roku 2010 koordinuje vzdělávací a asistenční program Škola pro udržitelný život Partnerství, o.p.s.  Zde získala zkušenost s programovým a akčním plánováním, přípravou a administrací projektů, řízením vztahů s veřejností a koordinací součinnosti sítě spolupracujících organizací. Autorsky i editorsky se podílí na vzniku publikací. Je lektorkou a spoluautorkou vzdělávacích modulů programu.

 

Prohlédněte si naši nabídku

Prohlédněte si naši on-line přehlednou nabídku. Můžete ji také z prohlížeče stáhnout ve formátu pdf.

Kontaktujte nás

Rádi zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

zavřít
zavřít