Co děláme

Monitoring cyklistů a pěších

Rozvoj šetrné dopravy a turistiky se dnes neobejde bez využití moderních technologií, díky kterým lze zjistit návštěvnost jednotlivých lokalit i celých oblastí. Data z monitoringu slouží pro plánování kapacit cyklostezek a pěších komunikací ve městech i pro sledování pohybu turistů v chráněných oblastech.

Šetrná turistika

Dálkové cyklotrasy, Labská stezka, Certifikace Cyklisté vítáni
V době, kdy lidé všude na světě bojují o udržení jedinečnosti místa, kde žijí, je pro nás důležitá podpora šetrné turistiky. Pomůžeme vám přiblížit výjimečnost místa návštěvníkům a udělat z něj atraktivní produkt. To vše v duchu šetrného cestovního ruchu, kterému se věnujeme více než 20 let a máme s ním bohaté zkušenosti.

Vinařská turistika

Festival otevřených sklepů, Víno z blízka, Moravské vinařské stezky
Vinařství na jižní Moravě je neodmyslitelnou součástí místního folkloru a historického dědictví. Protože máme hlavní sídlo v Brně, metropoli vinařské Moravy, tak přirozeně podporujeme rozvoj vinařské turistiky.

Aktivní mobilita

Cyklozaměstnavatel, Do práce na kole
Téma zklidňování dopravy je velmi aktuální, navzdory tomu je stále potřeba jej popularizovat. Nabízíme chytrá řešení problémů s dopravou ve vaší firmě, instituci nebo obci. Zabýváme se tématy dostupnosti, šetrné mobility a bezpečnosti dopravy.